BİLİŞİM PERSONELİ İHTİYACINIZ MI VAR?
Bilişim personeline ihtiyaç duyuyor olabilir ve nasıl birini işe alacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Biz sizin yerinize, şirketinize uygun personeli seçelim.
Yeni bir firma açtınız ama web sayfanız yok. Ya da var olan web sayfanızı yenilemek istiyorsunuz.Yardımcı olalım
previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Hakkımızda

Bilişim sektöründe her türlü ihtiyaca yönelik hızlı, çözüm odaklı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, ve kaliteli hizmet veren bir bilgi teknolojileri firmasıyız. Konularında uzman güçlü teknik kadromuzla hem son kullanıcıya destek vermekteyiz,  hem kurumsal firmalara network, sunucu, güvenlik desteği veriyoruz hem de firmaların BT çalışanlarına eğitim vermekteyiz. 

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Bilişim sektöründe başarılı projelere imza atmış yenilikçi, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla sektörününün lideri konumundaki yerel ve uluslararası birçok büyük kuruma Bilişim altyapı, Network, Sunucu, Güvenlik, Outsource BT elemanı sağlama, BT elemanı işe alım süreci danışmanlığı ve iş sürekliliği dalları başta olmak üzere; güncel tüm bilgi teknolojileri ihtiyaçları için proje yönetimi ve BT danışmanlığı hizmetleri vermekteyiz.

VİZYONUMUZ

Bilişim ve iletişim dünyasındaki son gelişmeleri ve güncel trendleri, kurumsal şirketlerin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları ile birleştirmeyi ilke edinen Wire BT, BT sektöründeki dinamikleri önceden belirleyip, bunları doğru ve zamanında entegrasyonlarla süratle uygulamaya koyma konusundaki becerisiyle bilişim sektöründe gündem oluşturmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Yenilikçi, dinamik, tecrübeli kadrosu ile güvene dayalı ve paylaşımcı ilişkiler geliştiren Wire BT, kurumsal müşterilerin yanı sıra, sistem entegratörlerine de know-how sağlamak ve Türkiye’deki BT hizmeti kalitesini dünya standartları ölçüsüne taşımayı birincil görevi olarak belirler. Bu nedenle yer yer ücretsiz seminerler ve ücretli eğitimler vermektedir.